«Azadlıq» qəzetinin kollektivi təsisçi hüquqlarından məhrum ola bilər
Birliyin sədri, Xalq Cəbhəsinin liderlərindən biri Təhmasib Novruzov nəşrin hazırki heyətinə qarşı iddia qaldırıb, çünki «Azadlıq» qəzetini vaxtilə Xalq Cəbhəsinin üzvləri təsis etmişdilər. İndi də Novruzov Xalq Cəbhəsinə təsisçi hüquqlarının ...
İrkutskda keçmiş televiziya reportyoru itkin düşüb
«Qazeta Ru» yazır ki, Şevtsov kriminal barədə yazan İrkutskun ən məşhur telereportyorlarından biri olub. Son zamanlar vilayət FHX-ın mətbuat xidmətində çalışan jurnalist, iyunun 10-da evdən çıxıb və bir daha onu ...
DİN internetdə ekstremizmə görə cinayət məsuliyyətinin tətbiqini təklif edib
Daxili işlər naziri Raşid Nurqaliyev internetdə çoxlu ekstremist materiallarının yerləşdirildiyini, o cümlədən bombanın hazırlanması, bank və informasiya şəbəkələrinin dağıdılması üsulları. Nurqaliyevin fikrincə, DİN, FTX və Ədliyyə Nazirliyi deputat korpusu ilə ...

Head of the Ministry, Rashid Nurgaliyev noted that dozens of extremist materials are published in the Internet, including the methods of bomb-making and hacking of bank and information networks. In ...
Former TV reporter missing in Irkutsk
“Gazeta.Ru” informs that Shevtsov was one of the well-known criminal TV reporters in Irkutsk for some years. Lately, he worked for press service of the regional branch of Emergencies Ministry. ...
Staff of ‘Azadlig ‘ opposition newspaper may be deprived of founder rights
The suit has been filed by the Association’s chairman, one of the leaders of People’s Front Party of Azerbaijan, Tahmasib Novruzov protesting against the present composition of the editorial staff, ...