AVCİYA Azərbaycanda keçiriləcək bələdiyyə seçkiləri ilə bağlı gördüyü hazırlıq işlərinə dair məlumat verib
Oktyabrın 3-də Azərbaycanda Vətəndaş Cəmiyyətinin İnkişafına Yardım Assosiasiyası (AVCİYA) ölkəmizdə keçiriləcək bələdiyyə seçkiləri ilə bağlı hazırlıq işlərinə dair tədbir təşkil edib. AZƏRTAC xəbər verir ki, tədbirdə AVCİYA-nın vitse-prezidenti Dəyanət Musayev Assosiasiyanın ...
3 oktyabr 1993-cü il – ölkəmizin tarixində dönüş günü
Bu gün ulu öndər Heydər Əliyev müstəqil Azərbaycanın Prezidenti seçilib İllər bir-birini əvəz etdikcə Heydər Əliyev dühasının, onun gələcəyə ünvanlanmış işıqlı ideyalarının, dövlət quruculuğu və idarəetmə məharətinin əzəməti daha aydın ...
“Azərkosmos” Xocavənd rayonunun erməni işğalçıları tərəfindən dağıdılmış Qaradağlı kəndinin təsvirini yayımlayıb
“Azərkosmos” ASC Azərbaycanın işğal olunmuş ərazilərində təcavüzkar Ermənistan tərəfindən Xocavənd rayonunun dağıdılmış Qaradağlı kəndinin “Azersky” peyki vasitəsilə ötən il mayın 10-da əldə olunmuş təsvirini yayımlayıb. Bu barədə AZƏRTAC-a “Azərkosmos” ASC-dən bildirilib. ...

Избрание великого лидера Гейдара Алиева Президентом Азербайджана заложило начало нового этапа в истории нашей страны
В судьбе азербайджанского народа есть знаменательные дни, когда была заложена важная основа его будущей государственности. Как сообщает AЗЕРТАДЖ, один из таких дней приходится на 3 октября. В этот день наш ...
«Азеркосмос» распространил изображение разрушенного армянскими оккупантами села Гарадаглы Ходжавендского района
ОАО «Азеркосмос» распространило изображение разрушенного агрессорской Арменией на оккупированных территориях Азербайджана села Гарадаглы Ходжавендского района, полученное 10 мая прошлого года посредством спутника Azersky. Об этом АЗЕРТАДЖ сообщили в ОАО «Азеркосмос». ...