AZƏRTAC TASS agentliyini 115 illik yubileyi münasibətilə təbrik edib
Rusiyanın qocaman informasiya agentliyi TASS özünün 115 illiyini qeyd edir. Bu münasibətlə AZƏRTAC-ın kollektivi adından İdarə Heyətinin sədri Aslan Aslanov agentliyə təbrik məktubu ünvanlayıb. AZƏRTAC xəbər verir ki, təbrik məktubunda fəaliyyəti dövründə ...
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Üzüm və Şərab Festivalında təşkil edilən pavilyonlarla tanış olub
Avqustun 31-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Şamaxı rayonunun Meysəri kəndində keçirilən Azərbaycan Üzüm və Şərab Festivalı çərçivəsində təşkil olunan sərgi və pavilyonlarla tanış olub. AZƏRTAC xəbər verir ki, festival ...

АЗЕРТАДЖ поздравил ТАСС с юбилеем
Старейшее российское информационное агентство ТАСС отметило 115-летие. Свои поздравления агентству от имени коллектива АЗЕРТАДЖ направил Председатель правления Аслан Асланов. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, в поздравительном письме подчеркивается, что за годы деятельности ТАСС прошел большой ...
Вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева ознакомилась с павильонами, организованными на Фестивале винограда и вина
31 августа вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева ознакомилась с выставками и павильонами, организованными в рамках Фестиваля винограда и вина в селе Мейсери Шамахинского района. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, фестиваль был организован ...