Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva: Azərbaycanın layiqli övladları, əsgər və zabitləri ilə fəxr edirəm
Azərbaycanın layiqli övladları, əsgər və zabitləri ilə fəxr edirəm. Trend-in məlumatına görə, bu barədə Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyevanın rəsmi “İnstagram” səhifəsində edilən paylaşımda qeyd edilir. Paylaşımda bildirilir: “Heydər Əliyev adına Azərbaycan Ali ...
Sumqayıtlı əkiz qardaşlardan qəbul imtahanlarında yüksək nəticə – biri 694, digəri isə 676 bal toplayıb
Sumqayıtlı əkiz qardaşlar ali məktəblərə keçirilən qəbul imtahanlarında yüksək nailiyyət qazanıblar. Belə ki, bu il Ağamalıyev ailəsinin iki övladı – Məhəmməd 694 balla, Əli isə 676 balla Azərbaycan Tibb Universitetinin ...

Первый вице-президент Мехрибан Алиева: Испытываю чувство гордости за достойных сынов, солдат, офицеров Азербайджана
Испытываю чувство гордости за достойных сынов, солдат, офицеров Азербайджана. Об этом Первый вице-президент Азербайджана Мехрибан Алиева написала на официальной странице в Instagram, сообщает в воскресенье Trend. «С группой выпускников Азербайджанской высшей военной ...
Успех братьев-близнецов из Сумгайыта
На вступительных экзаменах в вузы нынешнего года братья из Сумгайыта — Магомед и Али Агамалиевы, набрав соответственно 694 и 676 баллов, поступили в Азербайджанский государственный медицинский университет на лечебный факультет. ...