Azərbaycan Milli Məclisinin Beynəlxalq münasibətlər və parlamentlərarası əlaqələr komitəsinin sədri, Avropa Şurası Parlament Assambleyasında (AŞPA) Azərbaycan nümayəndə heyətinin rəhbəri Səməd Seyidovun başçılığı ilə parlament nümayəndə heyəti qurumun yay sessiyasında iştirak ...
Azərbaycan Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin (ƏƏSMN) rəhbərliyi və məsul şəxsləri tərəfindən cari ilin may ayında 1641 nəfər vətəndaş fərdi qaydada qəbul edilib. Nazirliyin İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsindən Trend-ə verilən ...
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi general-leytenant Arzu Rəhimov Lerik rayonunda Lənkəran, Astara və Lerik rayonlarının sakinlərinin qəbulunu həyata keçirib. Xidmətin ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsindən APA-ya verilən ...

As a broadcasting company, we aimed to organize more than 1000-hour broadcast of the first European Games in Baku, CEO of the International Sports Broadcasting (ISB) Manolo Romero said. “We ...
UNHCR warns of dangerous new era in worldwide displacement as report shows almost 60 million people forced to flee their homes A UNHCR report, released today, shows that worldwide displacement ...
President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev has received a delegation led by Speaker of the National Assembly of Hungary Laszlo Kover. Saying that relations between Azerbaijan and Hungary ...