“Bu gün Silahlı Qüvvələrimiz Möhtərəm Ali Baş Komandanımızın rəhbərliyi ilə elə bir səviyyədə döyüş hazırlığı keçir ki, artıq düşmən qorxur və vahimə içindədir. Düşmənlərə bizim layiqli cavabımız onun ordusunda nizam-intizamın ...
“Baxmayaraq ki, fevral ayında manatın məzənnəsində dəyişiklik edilmişdir və bu da istər-istəməz idxal olunan malların qiymətinə təsir edə bilərdi. Ancaq görülən tədbirlər nəticəsində istehlak bazarında vəziyyət tam sabitdir. Qiymətlərin qalxmasına ...
Rüfət Əhmədzadə – Trend: Sosial şəbəkələrin geniş yayılması gənclərin sosiallaşmasından çox asosiallaşmasına xidmət etdi. Bəzən sosial şəbəkələrdə fəal olan gənclər ictimai məsələlərə münasibət bildirməklə, statuslar altında gedən müzakirələrə qatılmaqla aktiv ...
“Mənim narahatçılığım, eyni zamanda, dərman preparatlarının qiymətləri ilə bağlı idi. Mən xüsusi göstəriş vermişdim ki, bütün apteklərdə ciddi nəzarət təşkil edilsin və qiymətlərin qalxmasına imkan verilməsin. Eyni zamanda, onu da ...

Несмотря на изменение курса маната в начале февраля, которое могло бы отразиться на цене импортируемых товаров, в результате предпринятых мер ситуация на потребительском рынке полностью стабильна, предотвращено повышение цен, они ...
Эпопея под названием «Греция и еврозона» продолжается. Задержка рефинансирования со стороны ЕС и Европейского центрального банка поставила Грецию на край пропасти, и реальность такова, что именно Азербайджан может вернуть Афины ...
Президент Азербайджана Ильхам Алиев назвал очень позитивными социально-экономические итоги первого квартала 2015 года. «Мы успешно завершили и прошлый год. Несмотря на то, что в конце минувшего года в регионе уже ...