Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev 2018-ci ilin idman yekunlarına həsr olunan mərasimdə iştirak edib
Dekabrın 13-də Milli Olimpiya Komitəsində 2018-ci ilin idman yekunlarına həsr olunan mərasim keçirilib. AZƏRTAC xəbər verir ki, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Milli Olimpiya Komitəsinin prezidenti İlham Əliyev mərasimdə iştirak edib. Dövlətimizin başçısı ...
Azərbaycan xalqı ulu öndər Heydər Əliyevin xatirəsini ehtiramla yad edib
Dekabrın 12-də Azərbaycan xalqı ulu öndər Heydər Əliyevin xatirəsini ehtiramla yad edib. AZƏRTAC xəbər verir ki, səhər saatlarından başlayaraq, insanlar axın-axın Fəxri xiyabana gələrək Ümummilli Liderin məzarı önündən keçir, onun ruhu ...

Президент Азербайджана Ильхам Алиев принял участие в церемонии, посвященной спортивным итогам 2018 года
13 декабря в Национальном Олимпийском комитете состоялась церемония, посвященная спортивным итогам 2018 года. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, в церемонии принял участие Президент Азербайджанской Республики, президент Национального Олимпийского комитета Ильхам Алиев. Глава государства ...
Азербайджанский народ почтил память великого лидера Гейдара Алиева
12 декабря азербайджанский народ почтили память великого лидера Гейдара Алиева. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, с раннего утра люди неиссякаемым потоком приходили в Аллею почетного захоронения, проходили мимо могилы общенационального лидера, склоняли головы ...