Prezident İlham Əliyev Rusiya Federal Məclisi Federasiya Şurasının sədrinin başçılıq etdiyi nümayəndə heyətini qəbul edib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev aprelin 12-də Rusiya Federasiyası Federal Məclisi Federasiya Şurasının sədri xanım Valentina Matviyenkonun başçılıq etdiyi nümayəndə heyətini qəbul edib. AZƏRTAC xəbər verir ki, görüşdə Prezident İlham Əliyev ...
Valentina Matviyenko: Rusiya ilə Azərbaycan strateji tərəfdaşlardır
Aprelin 11-də Azərbaycan Respublikası Milli Məclisinin sədri Oqtay Əsədov ölkəmizdə rəsmi səfərdə olan Rusiya Federasiyası Federal Məclisi Federasiya Şurasının sədri xanım Valentina Matviyenko ilə görüşüb. AZƏRTAC xəbər verir ki, əvvəlcə parlament ...
Prezident İlham Əliyev verdiyi vədləri qətiyyətlə və istənilən şəraitdə yerinə yetirir
Fransanın “Opinion Way” şirkətinin Azərbaycan əhalisi arasında keçirdiyi rəy sorğusuna sözardı Müasir dünyada dövlət başçılarının seçkilərarası dövrdəki reytinqini müəyyənləşdirmək məqsədilə ənənəvi sosioloji sorğular keçirilir. Biz belə sorğuların nəticələrinə əsasən, bir ...
Azay Quliyev: ”Ötən 1 il tərəqqi və inkişaf ili kimi yadda qaldı”
Milli Məclisin deputatı, QHT Şurasının sədri Azay Quliyev İlham Əliyevin Prezident seçilməsinin 1 ili ilə münasibəti ilə tvitter hesabında status yazaraq, bu dövrü çox müsbət qiymətləndirib. Musavat.com-un xəbərinə görə, o ...

Президент Ильхам Алиев принял делегацию во главе с председателем Совета Федерации Федерального Собрания России
12 апреля Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев принял делегацию во главе с председателем Совета Федерации Федерального Собрания Российской Федерации Валентиной Матвиенко. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, на встрече Президент Ильхам Алиев вручил председателю ...
Валентина Матвиенко: Россия и Азербайджан – стратегические партнеры
11 апреля председатель Милли Меджлиса Азербайджанской Республики Огтай Асадов встретился с находящейся в нашей стране с официальным визитом председателем Совета Федерации Федерального собрания Российской Федерации Валентиной Матвиенко. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, вначале ...
Президент Ильхам Алиев решительно и при любых обстоятельствах выполняет данные обещания
Послесловие к опросу мнения, проведенному французской компанией Opinion Way среди населения Азербайджана В современном мире с целью определения рейтинга глав государств в период между выборами проводятся традиционные социологические опросы. По ...