Prezident İlham Əliyev bir il əvvəlki reytinqini və seçicilərinin yüksək etimadını daha da artırıb
Fransanın “Opinion Way” şirkətinin bu ilin martında Azərbaycanda keçirdiyi rəy sorğusu İlham Əliyevin yenə də öz seçicilərinin yüksək etimadına malik olduğunu təsdiq etdi Azərbaycan Respublikasındakı mövcud ictimai-siyasi vəziyyətə, Prezident İlham ...
Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Azərbaycanın 10 milyonuncu sakininin valideynləri ilə görüşüblər
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva aprelin 9-da Respublika Perinatal Mərkəzində Azərbaycanın 10 milyonuncu sakini Mehriban Həsənovanın valideynləri ilə görüşüblər. ...
Belçikanın soyqırımının inkarını kriminallaşdırması erməni mifinə aid deyil
Belçika soyqırımı və hərbi cinayətlərin inkarını kriminallaşdırmağa hazırlaşır. AZƏRTAC xəbər verir ki, ölkə parlamenti Milad tətillərindən sonra bu məsələ ilə bağlı qanunvericilikdə dəyişiklik edəcək. Artıq soyqırımı aktını, insanlıq əleyhinə cinayətləri, beynəlxalq tribunal ...

Президент Ильхам Алиев еще больше повысил прошлогодний рейтинг и высокое доверие избирателей
Опрос мнений, проведенный французской компанией Opinion Way в Азербайджане в марте нынешнего года, подтвердил, что Ильхам Алиев продолжает пользоваться высоким доверием своих избирателей Компания Opinion Waу в целях изучения отношения ...
Президент Ильхам Алиев и первая леди Мехрибан Алиева встретились с родителями 10-миллионного жителя Азербайджана
9 апреля Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев и первая леди Мехрибан Алиева встретились в Республиканском перинатальном центре с родителями 10-миллионного жителя Азербайджана Мехрибан Гасановой. ...
Бельгия криминализирует отрицание геноцидов, но к армянским мифам это не относится
Бельгия собирается криминализировать отрицание геноцида и военных преступлений. Как передает АЗЕРТАДЖ, парламент страны собирается после пасхальных каникул принять поправку, выводящую отрицание за рамки законности. Отрицать, минимизировать, оправдывать или выражать одобрение в ...