Bakının Nizami rayonundakı ticarət mərkəzində baş vermiş yanğınla əlaqədar Prezident İlham Əliyevin sədrliyi ilə müşavirə keçirilib
Bakının Nizami rayonundakı ticarət mərkəzində baş vermiş yanğınla əlaqədar martın 28-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin sədrliyi ilə müşavirə keçirilib. AZƏRTAC xəbər verir ki, dövlətimizin başçısı müşavirədə çıxış etdi. Prezident İlham ...
Heydər Əliyev Mərkəzi dünyanın ən gözəl səkkiz konsert zalı arasında yer alıb
Dünyada məşhur olan “Vogue” jurnalının Paris nəşrinin portalında dünyanın səkkiz ən gözəl konsert zalı haqqında məlumat dərc olunub. AZƏRTAC xəbər verir ki, dünyanın memarlıq incilərindən olan Heydər Əliyev Mərkəzi də “Vogue”un ...

Под председательством Президента Ильхама Алиева состоялось совещание в связи с пожаром в торговом центре в Низаминском районе Баку
28 марта под председательством Президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева состоялось совещание в связи с пожаром в торговом центре в Низаминском районе Баку. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, Президент Ильхам Алиев отметил, что, к ...
Центр Гейдара Алиева входит в восьмерку самых красивых концертных залов мира
На портале парижского издания всемирно известного журнала Vogue опубликована информация о восьми самых красивых концертных залах мира. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, Центр Гейдара Алиева, являющийся мировой архитектурной жемчужиной, также нашел место в ...