Prezident, Ali Baş Komandan İlham Əliyev Müdafiə Nazirliyinin Xüsusi Təyinatlı Qüvvələrinin N saylı hərbi hissəsində olub
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Silahlı Qüvvələrin Ali Baş Komandanı İlham Əliyev aprelin 2-də Müdafiə Nazirliyinin Xüsusi Təyinatlı Qüvvələrinin N saylı hərbi hissəsində olub. AZƏRTAC xəbər verir ki, müdafiə naziri, general-polkovnik Zakir Həsənov ...
Azərbaycan Ordusunun parlaq tarixi qələbələrindən olan şanlı Aprel döyüşlərindən üç il ötür
Azərbaycan Ordusunun parlaq tarixi qələbələrindən olan şanlı Aprel döyüşlərindən üç il ötür. AZƏRTAC xəbər verir ki, 2016-cı il aprelin 2-də Ermənistan silahlı qüvvələrinin təxribatlarına cavab olaraq, Azərbaycan Ordusu sürətli əks-hücum əməliyyatı ...

Президент, Верховный главнокомандующий Ильхам Алиев побывал в N-ской воинской части Сил специального назначения Министерства обороны
2 апреля Президент, Верховный главнокомандующий Вооруженными силами Азербайджанской Республики Ильхам Алиев побывал в N-ской воинской части Сил специального назначения Министерства обороны. АЗЕРТАДЖ ...
МИД распространил заявление в связи с годовщинами оккупации Кяльбаджара и Апрельских боев
Пресс-служба Министерства иностранных дел распространила заявление в связи с годовщинами оккупации Кяльбаджарского района Азербайджана и Апрельских боев 2016 года. АЗЕРТАДЖ представляет данное заявление. 2 апреля 1993 года армянские вооруженные силы оккупировали ...