FANA-nın sədri və OANA-nın prezidenti media qurumlarının əlaqələrini gücləndirmək yollarını müzakirə ediblər
Küveyt Xəbərlər Agentliyinin (KUNA) Baş direktoru, Ərəb Xəbər Agentlikləri Federasiyasının (FANA) sədri Şeyx Mübarək Duaic İbrahim əl-Sabah bu ölkədə səfərdə olan AZƏRTAC-ın İdarə Heyətinin sədri, Asiya və Sakit Okean Ölkələri İnformasiya ...
Bakıda Beynəlxalq Gimnastika Federasiyasının 82-ci Konqresinin açılışı olub
Dekabrın 2-də Bakıda Beynəlxalq Gimnastika Federasiyasının (FIG) 82-ci Konqresinin açılışı olub. AZƏRTAC xəbər verir ki, mərasimdə çıxış edən Azərbaycanın gənclər və idman naziri Azad Rəhimov tədbirin əhəmiyyətini yüksək qiymətləndirib. Nazir bildirib ...

Председатель FANA и президент OANA обсудили пути укрепления связей медиа-структур
Генеральный директор Агентства новостей Кувейта (KUNA), председатель Федерации арабских информационных агентств (FANA) Шейх Мубарак Дуайдж Ибрагим аль-Сабах встретился с председателем Правления АЗЕРТАДЖ, президентом Организации информационных агентств стран Азии и Тихого океана ...
В Баку состоялось открытие 82-го Конгресса Международной федерации гимнастики
2 декабря в Баку состоялось открытие 82-го Конгресса Международной федерации гимнастики (FIG). Как сообщает АЗЕРТАДЖ, выступивший на церемонии министр молодежи и спорта Азербайджана Азад Рагимов высоко оценил значение мероприятия. Министр отметил, ...