Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev Ağdam rayonuna səfərə gəlib
Noyabrın 5-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Ağdam rayonuna səfərə gəliblər. AZƏRTAC xəbər verir ki, Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva ümummilli lider Heydər ...
Riyad əl-Maliki: Fələstin Dağlıq Qarabağ münaqişəsi ilə bağlı Azərbaycanın mövqeyini bölüşür
Fələstin Dağlıq Qarabağ münaqişəsi ilə bağlı Azərbaycanın mövqeyini bölüşür. Trend-in məlumatına görə, bunu jurnalistlərə Fələstinin xarici işlər naziri Riyad əl-Maliki deyib. Nazir bildirib ki, Fələstin beynəlxalq qanunlara əməl olunmasının tərəfdarıdır: ...
Prezident İlham Əliyev Fələstinin xarici işlər nazirini qəbul edib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev noyabrın 4-də Fələstin Dövlətinin xarici işlər naziri Riad Əl-Malikini qəbul edib. AZƏRTAC xəbər verir ki, dövlətimizin başçısı Azərbaycanın Fələstin məsələsinə münasibətdə daim həmrəylik nümayiş etdirdiyini və ...
Prezident İlham Əliyev Səudiyyə Ərəbistanının daxili işlər nazirinin başçılıq etdiyi nümayəndə heyətini qəbul edib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev noyabrın 4-də Səudiyyə Ərəbistanı Krallığının daxili işlər naziri şahzadə Əbdüləziz bin Səud bin Nayif Al Səudun başçılıq etdiyi nümayəndə heyətini qəbul edib. AZƏRTAC xəbər verir ki, ...

5 ноября Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев и первая леди Мехрибан Алиева прибыли в Агдамский район. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, посетив памятник общенациональному лидеру Гейдару Алиеву в центре поселка Гузанлы Агдамского района, ...
Палестина разделяет позицию Азербайджана по нагорно-карабахскому конфликту. Об этом в понедельник сказал журналистам министр иностранных дел Палестины Рияд аль-Малики. Он сказал, что Палестина является сторонницей выполнения международных законов. «Считаем, что ...
4 ноября Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев принял министра иностранных дел Государства Палестина Рияда аль-Малики. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, отметив, что Азербайджан всегда демонстрирует солидарность в отношении палестинского вопроса и оказывает поддержку, ...
4 ноября Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев принял делегацию во главе с министром внутренних дел Королевства Саудовская Аравия, принцем Абдулазизом бин Саудом бин Найифом Аль Саудом. Как сообщает АЗЕРТАДЖ, отметив, что ...